İnsan Kaynakları

MİSYONUMUZ

Yenilikçi, dinamik, detaylara önem veren, mükemmeliyetçiliğe inanmış bir ekip ruhu ile misafir beklentilerini sürekli aşan, İstanbul’un lider oteli olarak tanınmak.Misafir odaklı bir felsefe benimseyerek, coşkulu, denenmeye değer, dünya çapında kaliteli hizmet veren bir otel imajı oluşturmak.Önde gelen ticari müşteriler ile uzun dönemli ilişkileri oluşturarak, istikrarlı bir şekilde rakiplerimizden daha fazla pazar payına sahip olmak.Yerel toplumla sıkı ilişkiler kurarken, uzun soluklu bir vizyonla şirket sahiplerinin karlılığını en yüksek seviyeye çıkartmak.İlgili ve motive edici bir işveren olmak. Yüksek performans gösteren, uygun becerilere sahip profesyoneller için cazip olmak ve kişisel gelişimleri için fırsatlar sunmak.

İŞE ALIM SÜRECİ

Amacımız; İstanbul’un lider oteli olma konusundaki misyonumuz ile paralel olarak, bu amacımıza ulaşma konusunda yardımcı olabilecek yetkinlikteki adayları ekibimize katmak.İşe Alım Sürecimiz: e-mail ve faks yoluyla bize ulaşam tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı tarafından incelenir. Açık pozisyonlarımız için uygun olabilecek yetkinliklere sahip olduğu tespit edilen adaylar mülakata davet edilir. Yetkinlikleri olumlu bulunan ancak, o an için açık pozisyon olmadığı için istihdam edilemeyen adayların başvuruları “gizlilik prensibi” çerçevesinde bilgi bankamızda saklanır ve pozisyon açıldığında yeniden değerlendirmeye alınır. Bize başvuran tüm adaylara e-mail, telefon veya mektup yoluyla mutlaka başvurusu hakkında bilgi verilir.

ÜCRET

Sektörel ücret araştırması sonucu ulaşılan ücret skalalarına göre ücretler düzenlenir.

EĞİTİM
Otelimizde göreve başlayan tüm çalışanlar “oryantasyon” programına alınırlar. Bu programda otelimiz tüm yönleriyle yeni ekip üyelerimize tanıtılır. Otelimizin tarihçesi, kuralları ve çalışma koşulları hakkında detaylı olarak bilgi verilir.

İLETİŞİM
Kurumumuzda iletişim önem verdiğimiz bir konudur.

Tüm personelin davetli olduğu personel toplantısı her ay sonunda düzenli yapılır. Bu toplantıda ayın elemanı seçilen ve terfi eden kişiler açıklanır, aramıza yeni katılanlar tanıtılır, otel ile ilgili bilgiler paylaşılır.